22.06 4 години тому

Юлія Тимошенко зустрілася з Президенткою ПАРЄ

22.06.2026 17:25

Лідерка партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко провела зустріч з Президенткою Парламентської асамблеї Ради Європи Петрою Байр.

Юлія Тимошенко подякувала ПАРЄ за послідовну підтримку України та захист демократії і прав людини та наголосила, що «навіть під час війни парламент має залишатися простором демократичного діалогу».

«В той час як Україна захищає європейські цінності на полі бою, демократичні інститути повинні продовжувати ефективно працювати навіть за таких надзвичайних обставин», – сказала Юлія Тимошенко.

За її словами, захист прав людини зміцнює національну стійкість, тому особлива увага має приділятися захисту цивільного населення,політичним правам,парламентській демократії, ролі жінок у суспільному житті та захисту вразливих категорій населення.

У цьому звʼязку лідерки «Батьківщини» закликала ПАРЄ продовжувати активну парламентську взаємодію з Україною та підтримувати розвиток демократичних інституцій під час війни та післявоєнної відбудови.

Під час зустрічі йшлося також про ефективне функціонування міжнародного компенсаційного механізму і реєстру збитків, створення міжнародних механізмів відповідальності – міжнародного трибуналу та  співпрацю у гуманітарній і правовій сферах.

У свою чергу Петра Байр заявила: «Ми не припинимо підтримувати вашу державу в її мужній боротьбі проти російської агресії та будемо стояти поруч з Україною доти, доки не буде відновлено справедливий мир».

У зустрічі також брав участь заступник голови партії «Батьківщина», Перший заступник голови Комітету ВРУ у закордонних справах Григорій Немиря.

Електронне звернення громадян