20.06 2 дні тому

Сьогодні у Центрально-Міському районі відбувся чемпіонат Дніпропетровської області з К-1, організований бійцівським клубом «Тай-Пан» під керівництвом Ельчина Джавадова.

20.06.2026 18:37

Сьогодні у Центрально-Міському районі відбувся чемпіонат Дніпропетровської області з К-1, організований бійцівським клубом «Тай-Пан» під керівництвом Ельчина Джавадова. 
На запрошення організаторів чемпіонату участь у спортивному заході взяли голова Криворізької міської організації ВО «Батьківщина» Ольга Бабенко разом із депутатом Дніпропетровської обласної ради Марією Бабенко та директор СК «Форест» Олександр Гончар. 
Під час урочистого відкриття гості привітали учасників змагань. 
У змаганнях взяли участь 120 спортсменів із дев’яти команд області, які продемонстрували високий рівень підготовки, витримку, силу волі та справжній спортивний характер. 
У запеклій боротьбі командні місця розподілилися наступним чином: 
🥇 І місце — СК «Тай-Пан» (м. Кривий Ріг); 
🥈 ІІ місце — СК «Пітбуль» (Криворізький район); 
🥉 ІІІ місце — СК «Кірков» (м. Кривий Ріг). 
Щиро вітаємо переможців, призерів та всіх учасників чемпіонату! 
Нехай кожна перемога наближає вас до нових досягнень і успіхів! 🇺🇦🏆🥊

Електронне звернення громадян